Calders

Calders
  • MIDA DEL TEXT + = -

17:44  |  18/07/2019

Data i hora oficial

El temps

Temporada expositiva de CACis

  • logotip de Cacis

    logotip de Cacis

Del 30/03/2019 al 30/09/2019

Inauguració el proper dia 30 de març  de l’exposició Llavors per la resistència: mare i terra Irene Pérez

Coma cada any CACis comença temporada expositiva amb el programa “Gènere i Territòri”, espai  de diàleg entre les dones del món urbà i les dones del món rural, amb accions conjuntes mitjançant la cultura, l’art i la comunicació. http://cacis.elforndelacalc.cat/genere-i-territori/

 

 

Llavors per la resistència: mare i terra Irene Pérez

Del 30 de març fins al 25 de maig

Inauguració Dissabte 30 de març , 18h

Lloc CACiS El forn de la calç Calders

http://cacis.elforndelacalc.cat/irene-perez-exposa-a-cacis/

 

Aprofitem per fer pública la selecció de projectes per residència 2019 de CACiS

http://cacis.elforndelacalc.cat/residencia/

http://cacis.elforndelacalc.cat/projectes-seleccionats-2019/

 

Quim Orriols  del 9 de marc al 10 d’abril  / https://www.riaqmiuq.com/

Lina Stern del 14 al 28 març / https://www.linastern.fr/

Claudia Egea del 2 abril fins al 8 de maig

Joyun Lee  del 2 al 23 de maig / https://www.crueletmagnifique.com/

Ana Matey del 13 de maig al 3 de juny / http://www.anamatey.com/

Monique Besten de 2 al 25 juny / https://www.moniquebesten.nl/home.html

Heather Bryant & Rosa Doughty  del 7 al 22 juliol /

Joan Villaplana del 2 al 30 d’agost / http://www.joanvillaplana.com/

Matilde Obradors del 2 al 14 d’gost / http://www.matildeobradors.com

Carlos de Gredos del 15 al 29 d’agost / https://cerrogallinero.com/contacto/

Irene Serra del 15 al 29 de setembre/  http://www.irse.cofalcuadrado.com.ar/

Lucy Fandel del 2 al 27 de setembre / https://lucyfandel.com/

Erna E. Skúladóttir del 2 d’octubre al 10 de noviembre / https://ernaskuladottir.com/

Heiðrún Gréta Viktorsdóttir del 2 al 30 de setembre / https://heidrun-viktorsdottir-xcn3.squarespace.com/monad



Data de modificació: 20/03/2019 11:35:26

  • Enviar Enviar
  • Imprimir Imprimir